Základné informácie

Pneuservis - Autoservis - Dunajská Streda

Pneuservis - Autoservis - Dunajská Streda

skcsendehu

chovná stanica labradorov v Skalici

Naša spoločnosť kladie dôraz na špičkovú kvalitu našich služieb a stopercentné vykonanie práce. Spolupracujeme s renomovanými medzinárodnými aj tuzemskými spoločnosťami a budujeme si reputáciu cestou profesionality a výhradne pre-zákazníckeho prístupu.

autoservis - rýchloservisHlavným zameraním našej spoločnosti je autoservis - rýchloservis motorových vozidiel a pneuservis. Máte problém s Vaším vozidlom a potrebujete situáciu vyriešiť ešte v priebehu dňa? Chcete iba vymeniť olej, filter alebo vykonať inú drobnú či väčšiu opravu? Obráťte sa na nás, my s Vami všetko skonzultujeme, navrhneme riešenie a podľa možnosti sa ihneď dáme do práce. Vďaka našim dodávateľom náhradných súčiastok a ich dodávkam niekoľkokrát za deň sme schopní Vám pomôcť skutočne rýchlo! Celý proces opravy zaznamenávame kamerovým systémom a robíme fotodokumentáciu – môžete sa na všetko pozrieť a skontrolovať náš postup.

Od roku 2011 sa pod hlavičkou inej našej firmy okrem iných činností špecializujeme aj na bezproblémový chod strojov na úpravu ľadových plôch v rámci SR, ale aj okolitých štátov. Servisné zásahy sme vykonávali priamo u klienta odborne vyškolenými mechanikmi. Firma BBRS s.r.o. vznikla v roku 2021 ako nástupnícka a samostatná firma zameraná na automechanické práce.

Počas relatívne krátkej doby si najmä vzhľadom na úzku spoluprácu s renomovanými firmami a bohatými predchádzajúcimi skúsenosťami vypracovala cit pre vysokú profesionálnu kvalitu odvedenej práce. Postupne si vybudovala zázemie pre dodávky veľmi širokej palety dielov pre väčšinu áut predávaných v SR, ale aj do SR dovezených. Dnes ponúka okrem vyššie uvedeného aj doplnky a príslušenstvo vrátane kompletných služieb – od objednávky až po dodávky do domu.

Firma BBRS s.r.o. zastupuje niekoľko svetových výrobcov na slovenskom trhu, dodáva ich kompletný katalógový sortiment za skvelé ceny a vo veľmi krátkych dodacích lehotách. Je schopná splniť takmer akékoľvek prianie. Veľmi kvalitne taktiež zaisťuje všetky poradenské a servisné služby.

 

V rámci expanzie sa v roku 2022 firma premiestnila do objektu na ulici Povodská 3636 v Dunajskej Strede, kde teraz poskytuje svoje služby.

autoservis

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

created by: Marek Sarvas